Перебування представника  університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) пана Георга Шауера в Сумському НАУ з циклом лекцій для студентів та викладачів

З 2002 року Сумський національний аграрний університет є активним учасником і виконавцем проектів DAAD у партнерстві з університетом прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф (Німеччина). Саме тоді була започаткована магістерська програма «Адміністративний менеджмент» (міжнародна версія MBA – Master of Business Administration in Agriculture) за активної підтримки Німецького фонду академічних обмінів DAAD.

Щосеместрово в рамках поглиблення співпраці між Сумським НАУ та Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф представники університета-партнера проводять цикл лекцій для студентів та викладачів Сумського НАУ. Так, з18 жовтня розпочато черговий цикл лекцій паном Георгом Шауером, який буде тривати до 22 жовтня. Факультет економіки і менеджменту тепло зустрічав професора Шауера, заняття з яким вже стали невід’ємною частиною навчального процесу. В рамках візиту гостьового лектора заплановано також серію поїздок до аграрних підприємств регіону. До активної роботи залучені студенти як спільного магістерського курсу «Адміністративний менеджмент», так і студенти-бакалаври спеціальностей в рамках проекту TOPAS. Синергія двох міжнародних проектів DAAD I TOPAS та спільного німецько-українського магістерського курсу MBA.