Новини від кафедри кібернетики та інформатики

Термін ІТ став найбільш популярним у наш час. Так, ми працюємо, розвиваємось, обговорюємо сімейні проблеми і святкуємо разом, розмовляємо, займаємося наукою і профорієнтацією виключно за допомогою ІТ-технологій.

Кафедра кібернетики та інформатики стабільно, з першого дня карантину, працює зі студентами на платформах Moodle, Google Classroom, Skype meet, в програмі OBS, в Messenger, Viber, Telegram, в соціальних мережах, з електронною поштою; в он-лайн та оф-лайн, головне – це зворотній зв’язок із студентами.

Викладачі кафедри успішно займаються науковою роботою, до списку статей, які прийнято до публікації у виданнях, що індексуються в Scopus або WoS додано 3 (доценти Агаджанова С.В., Долгіх Я.В., Логвіненко В.Г., ст.викладач Агаджанов-Гонсалес К.Х.); проіндексовано – 2 (доценти Пасько Н.Б., Толбатов А.В); беруть активну участь у вебінарах Cisco Webex , Microsoft – для професійного обміну думками та розвитку з тематики сучасних засобів дистанційного навчання та дистанційних курсів, у дуже цікавому й корисному вебінарі «Робототехніка в освіті разом з TTS» від колег з Одеси; як результат, доценти Агаджанова С.В., В’юненко О.Б., Толбатов А.В. – розпочинають навчання на платформах Cisco та Coursera.

Наступний пріоритет – профорієнтаційна робота, представлення і промоція кафедри, спеціальності 126 Інформаційні системи та технології в Інтернеті, цей напрямок роботи творчо забезпечує ст.викладач Кобрін Ю.В.

Кафедра є базою Центру дистанційного навчання університету, вся об’ємна робота із супроводу та адміністрування системи дистанційного навчання СНАУ якісно і своєчасно виконується системним адміністратором Григоровим І.О., лаборантом кафедри Потапенко С.І., тьютором системи ДН доцентом Агаджановою С.В.

Попереду – багато роботи, тільки – вперед!