Наші найкрутіші ЕіМешники та ЕіМешниці доєднались до цікавого форуму від @cukrcity

Ми хочемо поділилися з вами їх враженнями від заходу, щоб зацікавити наших любих студентів до відвідування подібних ініціатив у майбутньому, набувати досвіду і отримувати яскраві враження 😉

У форумі участь брали люди з першого по четвертий курси, до речі.

Студентка Ілона САЙКО була частиною команди від університету і працювала з іншими над проєктом під назвою “History-art”, який на меті мав допомогти сум’янам і гостям міста краще познайомитись з його історією, залучаючи наших талановитих митців до прикрашання будівель портретами визначних для Сум історичних постатей.

Студенти Дмитро БАБУРОВ, Дмитро ОЛЕФІРЕНКО, Віталій КУРГАНСЬКИЙ та студентки Марина БОГУШ та Іва НАУМЕНКО разом у команді представляли наш факультет із темою “Очищення річки Сумка”. Їхній проєкт був спрямований на грамотну розробку кроків для очищення річки, яка протікає в центрі міста, що покращило б екологічну ситуацію в Сумах та дозволило б молоді мати більше місця для відпочинку на вулиці.

Провівши невеличке опитування, можемо поділитися узагальненими відгуками про форум ⬇️

🔹 Рейтингуючи форум за шкалою від 1 до 10, середня оцінка вийшла 9,3
🔸Із причин доєднання до форуму були: цікавість, бажання нових знайомств, створення вкладу у розвиток міста
🔹 ТОП-3 плюси заходу:
1. Покращення навичок командної роботи, виступів
2. Практика у плануванні проєктів
3. Отримання нового цікавого досвіду
🔸 Із аспектів, які учасники і учасниці форуму хотіли б покращити у майбутньому, виділились такі:
• знайомство краще проводити у перший день, особливо завдяки командним іграм;
• збільшити тривалість роботи над проєктом, адже сформувати і представити готове за три дні важкувато;
• покращити логістику харчування.

Усі учасники і учасниці одноголосно погодились із тим, що у майбутньому б відвідали схожі заходи, тож запрошуємо долучатися і вас! 🫶🏻