Міжнародне стажування в університеті Дубровніка, Хорватія

З 25 лютого по 9 березня 2024 р. Вікторія ТКАЧЕНКО, доцент кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової, у складі делегації з Сумського НАУ, пройшла міжнародне стажування в університеті Дубровніка (Хорватія).

Метою проекту є отримання практичних навичок та досвіду в рамках проєкту ERASMUS+AFISHE «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для зеленого курсу у Вірменії та Україні: від освіти до екології» з ціллю зменшення негативного впливу аквакультури та рибальства на довкілля через розробку та розвиток магістерських програм, які орієнтуються на високоякісні аналогічні програми в Європі, а також зміцнення співпраці між університетом, виробництвом та наукою.

Обмін знаннями, навичками та практичним досвідом дозволяє кожній стороні відкривати нові можливості для вдосконалення своєї роботи, а також сприяє поглибленню професійних комунікацій між представниками різних країн у напрямку сталого розвитку.