8 грудня 2021 року кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Н.Б. Стоволос, в режимі Zoom-конференції, провела загальноуніверситетську відкриту лекцію з дисципліни “Державне та регіональне управління” на тему “ Ефективність державного управління. Державний контроль у сфері виконавчої влади” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3-го року навчання денної форми спеціальностей “Менеджмент” та “ Економіка”.

Під час викладення лекційного матеріалу було розкрито суть, форми та особливості поняття ефективності в управлінні. Проаналізовано ефективність діяльності державних органів та посадовців, окреслено методику визначення економічної оцінки функціонування органів державної влади. Значна увага лектором була приділена державному контролю в сфері виконавчої влади в Україні та громадському контролю за діяльністю органів державного управління.

В обговоренні відкритої лекції виступаючі відзначили високий науково-теоретичний та методичний рівень проведеного заняття, її актуальність, інноваційність, спрямованість на набуття загальних та спеціальних компетентностей здобувачами вищої освіти, фаховість, відповідність сучасним вимогам до організації навчального процесу.