На факультеті економіки і менеджменту відбувся випуск бакалаврів.
Освітній ступінь «Бакалавр» отримали 92 студенти за 7-ма спеціальностями, в тому числі 12 іноземних студентів.
Дипломи з відзнакою отримали 13 випускників:
– спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» – Семоненко Альона, Луговик Юлія;
– спеціальність «Облік і оподаткування» – Галун Єлизавета, Кардашева Аліна, Луценко Ірина, Хоменко Даріна, Черних Діана;
– спеціальність «Менеджмент» – Дорошенко Катерина, Клименко Яна, Шевченко Ліна;
– спеціальність «Маркетинг» – Руденко Анастасія;
– спеціальність «Інформаційні системи та технології» – Кримов Артем, Чухно Юрій.
З привітальним словом випускникам виступила в.о. декана факультету економіки і менеджменту д.е.н., професор Лишенко Маргарита Олександрівна, яка привітала випускників, побажала успіхів та здобутків у професійному житті, запросила випускників на навчання до магістратури.
Студенти пригадали численні заходи, в яких приймали участь під час навчання, зокрема «Міс СНАУ», конкурси «Кращий студент року», квести, благодійна акція «Добрий Halloween» та багато інших, за активну участь у яких студенти отримали різноманітні нагороди, подяки та грамоти.
З вітальним словом випускникам виступила студентський декан факультету економіки і менеджменту Семоненко Альона. А випускники молодших курсів та студентський актив підготували випускникам привітальний відео-ролик.
Шановні студенти, університет дав вам старт в професію, в успішне цікаве життя. Тепер тільки від вас самих залежить ваше майбутнє. Нехай воно буде гідним і університет буде пишатися своїми випускниками! І запрошуємо всіх вступати до магістратури!

В добрий путь, любі випускники!