Ось і завершилося навчання…..

Сьогодні 29.12.2023 року на факультеті економіки і менеджменту СНАУ відбувся випуск магістрів.

В цьому році випускається 180 студентів за спеціальностями: 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» та ОПП «Адміністративний менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Вісім випускників отримали диплом з відзнакою. За відмінні успіхи у навчанні, активну наукову роботу ректор їх відзначив Подяками.

Один випускник отримав Подяку ректора за активну участь у культурно-масовій та виховній роботі факультету та університету у складі зразкового ансамблю сучасного бального танцю “SWAY” Сумського НАУ.

Швидко промайнув час навчання в університеті. Випускники здобули ґрунтовні знання, практичні навички, мали можливість взяти участь в програмах академічної мобільності та багато інших можливостей для розвитку.

Студентів привітав ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА та декан факультету економіки і менеджменту Маргарита ЛИШЕНКО.

Побажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, професійного зростання, успіхів та нових звершень під мирним небом України.
Щасливої дороги, наші випускники!