☘️ 23.02.2024 року на кафедрі обліку і оподаткування Сумського НАУ відбувся круглий стіл «Обговорення та удосконалення ОПП «Облік і оподаткування» за першим та другим рівнями вищої освіти».
☘️ Участь в обговоренні прийняли роботодавці, які є практикуючими фахівцями зі спеціальності (СТОВ ім. Шевченка, ТОВ «За Мир», Сумська торгово-промислова палата, ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ», Державна податкова служба у Сумській області), випускники ОП, які працюють у іноземних компаніях (CCA BOKHOUDING BV; Infinity Projects BV м. Антверпен, Королівство Бельгія), академічна спільнота, здобувачі вищої освіти, студентське самоврядування.
☘️ Під час заходу було обговорено зміст ОП, пропозиції стейкголдерів, проаналізовані рецензії академічної спільноти. Представники іноземних компаній поділилися передовими новаціями, трендами, які є актуальними для впровадження в освітній процес для підготовки конкурентоспроможних кадрів зі спеціальності «Облік і оподаткування».
Також гаранти освітніх програм к.е.н., професор Микола ГОРДІЄНКО, д.е.н., професор Інна НАЗАРЕНКО обговорили з роботодавцями перспективи запровадження елементів дуальної освіти на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти.
💙💛 Щиро вдячні роботодавцям, академічній спільноті, випускникам, здобувачам вищої освіти, представникам студентського самоврядування за активну участь у процесі забезпечення якості вищої освіти та розвитку спеціальності 071 «Облік і оподаткування»!!!