15.03.2023 року на кафедрі обліку і оподаткування СНАУ відбувся круглий стіл «Обговорення та удосконалення ОПП Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти».
Участь в обговоренні прийняли різні категорії стейкхолдерів. За результатами обговорення освітніх програм були отримані ціннісні рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення освітніх компонентів ОПП, організації практичної підготовки здобувачів.
Надані пропозиції будуть імплементовані в освітній процес для підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування», що забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які відповідатимуть запитам роботодавців та потребам ринку праці.
Щиро вдячні академічній спільноті, роботодавцям, випускникам, здобувачам вищої освіти, представникам студентського самоврядування за активну участь у процесі забезпечення якості вищої освіти.