26 квітня 2023 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції студентів та аспірантів.
Основна мета конференції – сприяння розвитку наукової та практичної діяльності та формування нового покоління молодих вчених, які зможуть розробляти і впроваджувати нові технології та методи. Особливо були відзначені наступні студенти:
Дипломом І ступеня – БІЛОЦЕРКІВСЬКА Вікторія, студентка спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник Макаренко Н.О.) та БАБУРОВ Дмитро, ОЛЕФІРЕНКО Дмитро, студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник Долгіх Я.В.).
Дипломом ІІ ступеня – ЧУБУР Світлана, студентка спеціальності «Економіка» (науковий керівник Пилипенко Н.М.), СТЕШЕНКО Ігор, студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (науковий керівник Шалигіна І.В.), СИЛИЧ Костянтин – студент спеціальності «Менеджмент» (науковий керівник Хромушина Л.А.), ГУЦ Вероніка – студентка ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ».
Дипломом ІІІ ступеня – БУСЕНКО Іван, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник Агаджанова С.В.), БІНДЮГ Дарія, студентка спеціальності «Облік і оподаткування» (науковий керівник Ткаль Я.С.), ЧЕБАКОВА Аліна студентка ВСП «Путивльський фаховий коледж СНАУ».
Хотілось би подякувати всім учасникам конференції, а особливо студентам, які прийняли безпосередню участь та їх науковим керівникам за якісну підготовку молодих науковців.
ЩИРО ВІТАЄМО наших найрозумніших студентів з гідною перемогою на науково-практичній конференції! Ваша робота продемонструвала відмінний рівень дослідницької роботи та здатність її добре презентувати. Ми дуже горді Вашими досягненнями та бажаємо подальших успіхів в майбутньому. Продовжуйте розвиватися та прагнути до нових висот!