18 листопада 2021 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції аспірантів та студентів до Міжнародного дня студента.

Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Було висвітлено багато цікавих питань: від сучасного стану економіки України, особливостей національної та міжнародної практики складання та подання бухгалтерського балансу, формування маркетингових стратегій, особливостей розвитку власної справи до існуючих трендів в ІТ щодо безпілотних автомобілів.

Здобувач вищої освіти ОС Магістра за спеціальністю “Облік і оподаткування” Горшкова Юлія зайняла 2 місце (науковий керівник професор кафедри обліку і оподаткування Назаренко Олександр Володимирович).