☘️ У Сумському національному аграрному університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стратегічні пріоритети розвитку бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування в умовах глобалізації”.

☘️ Об’єднали зусилля освітян і науковців, представників бізнесу для узагальнення досвіду та визначення пріоритетів розвитку бухгалтерського обліку, звітності, аудиту, оподаткування, маркетингу та менеджменту в контексті сучасних і майбутніх викликів.

☘️ Голова організаційного комітету конференції, завідувач кафедри обліку і оподаткування Факультет економіки і менеджменту Сумського НАУ Микола Гордієнко привітав учасників. Участь у роботі взяли:
🔹 Сумський національний аграрний університет 😉
🔹 Дніпровський державний аграрно-економічний університет
🔹 Одеський державний аграрний університет
🔹 Полтавський університет економіки і торгівлі
🔹 Полтавський державний аграрний університет
🔹 Харківський державний біолого-технологічний університет
🔹 Львівський національний університет імені Івана Франка
🔹 Хенаньський інститут науки і технологій, КНР
🔹 ВСП “Сумський фаховий коледж Сумського НАУ”
🔹 ВСП “Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ”
🔹 Сумський будівельний коледж та інші навчальні заклади