20 березня за запрошенням кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової Сумського національного аграрного університету, відбулась гостьова лекція д.е.н., професора кафедри обліку та фінансів Південночеського університету в Чеських Будейовіцах (Чехія) Вікторії КУЛИК на тему «Нефінансова звітність як інструмент розвитку соціальної відповідальності підприємства» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 051 “Економіка”, 071 “Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”, 073 “Менеджмент” ОП “Менеджмент організацій і адміністрування”, 075 “Маркетинг”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
Під час лекції були розглянуті принципи формування корпоративної інформаційної політики, ресурси у сфері соціальної звітності, стандарти складання нефінансової звітності, особливості формування нефінансової звітності у світі.
Насичений та корисний інформаційний матеріал викликав жвавий інтерес учасників лекції до представленої теми, про що засвідчила низка питань, на які лектором було надано вичерпні відповіді.
Запропонована тематика значною мірою сприятиме поглибленню знань з дисципліни «Соціальна відповідальність».

Дякуємо професору В. Кулик за проведену на високому фаховому рівні гостьову лекцію та з надією на продовження співпраці!