☘️ Університет успішно реалізує місію, що задекларована у Стратегії розвитку Сумського національного аграрного університету на 2021-2025 роки, яка полягає у підготовці фахівців, що розбудовують суспільство, здатні кидати виклики сьогоденню та збагачувати майбутнє 🇺🇦

☘️ 4 листопада 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Організація і методика аудиту» для здобувачів ОПП «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулась гостьова лекція Артема ГУЩИНА, бухгалтера-практика, Іnvoce Аccountant of Katoen Natie Сompany холдингу Катун Наті Королівство Бельгія, засновника фірми ТОВ «ІТ-Еккаунтін», що спеціалізуються на веденні бухгалтерського обліку в Україні, на тему «КВАЗІ-ЗЛИТТЯ» СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ БЕЛЬГІЙСЬКОГО ХОЛДИНГУ («QUASI-FUSION» INTERNAL AUDIT SYSTEM THROUGH THE PRISM OF THE BELGIAN HOLDING).

☘️ Спікером було представлено розгорнуту характеристику холдингу Katoen Natie, який має понад 18000 працівників, представництва у 30 країнах світу та товарообіг понад 2.000.000.000 Євро, охарактеризовано спеціалізоване програмне забезпечення ODOO для ведення бухгалтерського обліку та проведення внутрішнього аудиту, яке застосовується холдингом, порівняно з українськими аналогами, розкрито особливості організації внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в Katoen Natie.

☘️ Кафедра обліку і оподаткування вдячна та пишається своїми випускниками, які успішно верифікують дипломи СНАУ, є конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці не лише в Україні, а й у Європі.

#СНАУ
#облік_і_оподаткування