Перший день школи ОСС став неймовірно захоплюючим та цікавим 🤩
Наші студенти мали можливість дізнатися про всі секрети лідерства та те, як реалізувати себе та власні проєкти. Про те, як створити потужну команду однодумців та співпрацювати з різними адміністративними структурами.
Не менш важливою була комунікація між різними представники студентських активів університетів та коледжів.
Кожен лідер завжди прагне до формування команди, яка зможе в майбутньому стати фундаментом ефективної діяльності.
Саме справжній лідер зі своєю потужною командою можуть успішно реалізувати будь-який проєкт, змінити та розвинути його.🧑‍🎓
Школа ОСС – це потужний інструмент, що допоможе сформувати справжнього лідера для своєї команди.
Сьогодні експертами даної програми було розкрито такі теми:📝
🟢”Як тримати команду в ресурсі: командотворення, співпраця з адміністрацією та мотивація”;
🟢” Можливості ОСС”.
Під час виступів фахівців наші студенти дізналися все про секрети лідерства та те, як реалізувати себе та свої проєкти.💚