15 листопада на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції аспірантів та студентів до Міжнародного дня студента. Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Було висвітлено багато цікавих питань: від ринку каршерингу в світі та Україні; криптовалюта як сучасний засіб платежу; окремі аспекти формування, аналізу та практичної імплементації показників Балансу підприємства в умовах транспарентності; інтернет трейдинг як вид бізнесу; креативна економіка як детермінанта інноваційного розвитку підприємства до економетричних підходів машинного навчання у моделюванні соціально-економічного розвитку регіонів.
Особливо були відзначені наступні студенти:
1 місце – Пугач Юрій, студент спеціальності «Адміністративний менеджмент» (науковий керівник Геєнко М.М.) та Касьян Єва, студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (науковий керівник Пилипенко Н.М.).
2 місце – Горшкова Юлія, студентка спеціальності «Облік та оподаткування» (науковий керівник Назаренко О.В.), Бабуров Дмитро, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник В`юненко О.Б.), Гуц Вероніка – студентка ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» (науковий керівник Терещенко С.І.)
3 місце зайняли – Особливець Михайло, студент спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник Муштай В.А.) та Олефіренко Дмитро, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник Агаджанова С.В.), Анісімова Дар’я студентка спеціальності «Менеджмент» (науковий керівник Турчина С.Г.), Васютенко Богдан студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (науковий керівник Шалигіна І.В.)
Хотілось би подякувати всім учасникам конференції, а особливо студентам, які прийняли безпосередню участь та їх науковим керівникам.

17 листопада продовжили засідання секції для англомовних студентів, аспірантів та викладачів факультету. Молоді науковці представили свої здобутки в наукових напрацюваннях різних тематик. На засіданні секції заслухали напрацювання аспірантів із Китайської Народної Республіки, що навчаються в аспірантурі Сумського НАУ та готуються до захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії. Також активну учать у засіданні прийняли студенти із Африки. Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі щорічної науково-практичної конференції.