У ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ТА ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ ЄДНІСТЬ, ДОСВІД ТА НОВІ ГОРИЗОНТИ ОСВІТНЬОГО ФРОНТУ!🇺🇦

24 березня 2023 р. доцент кафедри обліку і оподаткування Ярміла Ткаль взяла участь у заході “Людина для професії чи професія для людини” у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6. Здобувачі освіти 9-11 класів та їх батьки ознайомилися з особливостями вступу та спеціальностями факультетів Сумського національного аграрного університету.
Профорієнтація надає можливість молоді зрозуміти важливість кожної спеціальності, щоб визначитись із майбутнім фахом, навчальним закладом та зрозуміти, що повна загальна середня освіта – шлях до якісної вищої освіти.