☘️НАВЧАННЯ ТА СПІЛКУВАННЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНО!🇺🇦
Даний підхід вдало реалізується в Сумському національному аграрному університеті.
☘️ У межах проведення Дня запрошених експертів Весняної школи «ПЕРЕДОВА ПРАКТИКА ЄС ЩОДО ОЦІНКИ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ, СОЦІАЛЬНОГО, ЕКОЛОГІЧНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ», яка проходить на базі Сумського національного аграрного університету, 21 квітня 2023 року, викладачі кафедри обліку і оподаткування та здобувачі ОПП 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти СНАУ мали нагоду долучитись до цікавої фахово-наукової дискусії.
☘️ Ірина КОСТЕЦЬКА, докторантка Національного університету біоресурсів та природокористування України (Київ, Україна), запрошений дослідник Університету Марії Кюрі Складовської (Польща), виконавчий директор громадської спілки «Мережа агенцій місцевого економічного розвитку» виступила з доповіддю «РОЗРОБКА ПРОЄКТІВ ГРОМАД ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ».
☘️ Станіслав ВАСИЛІШИН, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування Державного біотехнологічного університету (м. Харків), сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу (САРА) представив доповідь «ДОСЯГНЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МІСІЇ ПРОФЕСІЙНИХ БУХГАЛТЕРІВ ТА ФІНАНСИСТІВ».
☘️ Іnna KHOVRAK, professor, expert on CSR & Sustainability & University Social Responsibility & Monitoring, Evaluation, and Reporting Analyst у доповіді ідентифікувала особливості досвіду окремих країн ЄС щодо системи звітності зі сталого розвитку: «ВІД ВИБОРУ ДО УСПІШНОГО ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ЗВІТНОСТІ З СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ДОСВІД НОРВЕГІЇ ТА ПОЛЬЩІ ДЛЯ УКРАЇНИ».
☘️Доповіді спікерів сприяли розширенню світогляду учасників заходу з представленої тематики та в черговий раз підтвердили, що на інститут бухгалтерського обліку, який сприяє досягненню довіри та керованості у суспільстві, покладено важливу місію щодо прозорого представлення фінансових та нефінансових показників у звітах компаній, головним чином, тих, що становлять вагомий вплив та суспільний інтерес і відповідальні перед наступними поколіннями, державою за наслідки своєї діяльності.
💙💛Висловлюємо щиру вдячність організаторам, спікерам, учасникам за проведену зустріч та актуальну, професійну тематику, яка суттєво розширить інформаційний базис, який здобувачі ОПП 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти вивчають в межах дисципліни «Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами» та інших фахових освітніх компонентів.