Із 25 жовтня 2021 року триває тиждень факультету економіки і менеджменту.
28 жовтня 2021 р. – день кафедри обліку і оподаткування.
Під час урочистого засідання завідувач кафедри Микола Іванович Гордієнко визначив основні напрямки реалізації ОПП бакалаврського та магістерського рівнів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Представлені цілі розвитку у навчальній, методичній та науковій діяльності. Відбулося обговорення співпраці кафедри обліку і оподаткування та фахових коледжів Сумського НАУ.
Здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем ОПП «Облік і оподаткування», а також інші учасники освітнього процесу, в рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи та технології прикладного і наукового дослідження», мали змогу бути присутніми на лекції в форматі Zoom-конференції із залученням професіонала-практика, спеціаліста супроводу програмного забезпечення департаменту «ISpro» групи компаній «Інтелект Сервіс» Валерія Вікторовича Дегтярьова.
На лекції була розглянута управлінська інформаційна система «ISpro» та можливості її використання для структурування і організації даних, а також можливість розв’язування обліково-аналітичних завдань у системі.
Учасники заходу обговорили структуру системи «Фінансовий аналіз і планування» та її можливості, механізм проведення фінансового аналізу із залученням даного модуля, показники діяльності підприємства в демонстраційній базі та інші питання.
Не залишилися поза увагою і наші здобувачі вищої освіти. З ініціативи наших обліковців була проведена онлайн-вікторина за участю здобувачів освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування» – це емоційний, цікавий проєкт, коли кожен мав змогу показати свій інтелект, поділилися своїми власними думками, аргументували свою позицію.