Відбулася відкрита онлайн-зустріч з начальником Роменської Державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Сумській області Катерною Світланою Олександрівною та науково-педагогічними працівниками кафедри обліку і оподаткування Сумського національного аграрного університету, здобувачами вищої освіти “Облік і оподаткування”, членами студентського наукового гуртка “Професійний бухгалтер”. Модератором заходу виступила Орєхова А.І., професор кафедри обліку і оподаткування.

Метою зустрічі є формування у майбутніх платників податків високої податкової культури та розуміння ролі і значення податків в житті держави.

Катерна С.О. проінформувала здобувачів вищої освіти про процедуру відкриття підприємницької діяльності, вибір системи оподаткування. Особлива увага була приділена темі декларування доходів, в т.ч. щодо права на отримання податкової знижки.

Також було ознайомлено з порядком застосування РРО. Акцентовано увагу на сервісах ДПС України, зокрема Електронному кабінеті платника.

Завідувач кафедри обліку і оподаткування Гордієнко М.І. висловив подяку за організацію та проведення зустрічі, і наголосив на тому, що таке спілкування дозволяє здобувачам вищої освіти отримувати інформацію, яка буде корисною не тільки під час навчання, а й під час професійної самореалізації.