9 лютого кафедрою маркетингу та логістики було організовано онлайн вебінар, на якому відбулась презентація дисциплін вибіркового блоку для здобувачів 1 року ОНП «Доктор філософії» спеціальності 075 Маркетинг денної форми навчання. Завідувачка кафедри професорка Наталія Макаренко детально ознайомила здобувачів освіти з переліком та змістом вибіркових дисциплін, розповіла про організацію процедури вибору, відповіла на питання, які виникали у здобувачів. Слід відмітити, що на зустрічі також були присутні всі викладачі вибіркових дисциплін, які в свою чергу також долучались до презентації дисциплін. Під час обговорення було акцентовано увагу здобувачів щодо унікальності освітньо-наукової програми, зокрема, аспірантам надається можливість самостійно сформувати освітню компоненту вільного вибору, яка включатиме вивчення питань, які безпосередньо стосуються тематики наукового дослідження здобувачів. Навчання та консультування з даних питань буде здійснено науковими керівниками здобувачів. Дана пропозиція знайшла схвалення від здобувачів. Так, здобувачі Гуцал Тетяна та Вакулішина Ірина навіть запропонували орієнтовну тематику та зміст компоненти вільного вибору в межах тематики їх наукового дослідження.

Колектив кафедри маркетингу та логістики дякує всім здобувачам за активність та співпрацю щодо створення індивідуальних освітніх траєкторій кожного з них.