Методологія наукових досліджень та підтримання принципів академічної доброчесності. Навчальний посібник. Сумський національний аграрний університет. Укл.: Лишенко М.О., Данько Ю.І., Муштай В.А. Суми: СНАУ, 2022.  170 с

Посібник спрямований на надання методичної допомоги здобувачам вищої освіти під час вивчення дисципліни «Методологія наукових досліджень та підтримання принципів академічної доброчесності» та проведення лекційних занять. В логічній послідовності викладено матеріал по темах курсу, де розглянуті питання методології наукових досліджень та підтримання принципів академічної доброчесності. Посібник містить теоретичні положення, а також контрольні питання для самоперевірки  отриманих знань.

Для викладачів та студентів вищих навчальних закладів.