Захист звітів з фахового стажування та переддипломної практики студентами  2 ст курсу

31 березня на кафедрі кібернетики та інформатики відбувся захист звітів з фахового стажування та переддипломної практики здобувачами спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, групи ІСТ 2101ст. Студенти поділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, які отримали  під час проходження фахового стажування та переддипломної практики.

Мета, що визначена ОПП – вдосконалення професійних вмінь та навичок на основі ознайомлення з практичною діяльністю та науково-дослідницькою роботою сучасних ІТ-підрозділів ведучих підприємств і закладів Сумської області, а також закордонних фірм.

Результати проходження практики здобувачі представили у формі звітів та презентацій. Обговорювалися враження від проведеної роботи, кожного доповідача слухали із зацікавленістю, в обговоренні брали активну участь і члени комісії,  і самі здобувачі.

За підсумками стажування та переддипломної практики здобувачами підготувлено тези для щорічної квітневої науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та здобувачів, що відбудеться у СНАУ.

Більшість практикантів зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.

Керівники практики і завідувачка кафедри Агаджанова С.В. підвели підсумки проходження практики. Сподіваємося, що знання та навички, які студенти отримали під час проходження стажування та практики стануть у майбутньому надійним підґрунтям  для професійного успіху.