Наші студенти на науковій конференції у Харкові

Студенти спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології»  демонструють знання і компетентності ще під час навчання. Дуже приємно бачити їх мотивацію до здобуття професійних навичок і величезний потенціал у застосуванні ІТ-технологій.

Черговий раз підтвердила наші спостереження участь студентів у ХVІ міжнародній науковій конференції здобувачів вищої освіти «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА: ПОГЛЯД МОЛОДІ», яка відбулася 10 березня 2023 року у м.Харків.

Олександр Руденок, Андрій Сіденко, Дарія Блаженко, Станіслав Терещенко (група ІСТ 2201ст., науковий керівник доцент Ю.О.Руденко) і Лапченко Іван (група ІСТ 2001, науковий керівник старший викладач А.Б.Баталова)  провели дослідження, проаналізували стан і тенденції в галузі ІТ, сформували висновки і здійснили прогнози у найпопулярніших ІТ-сферах.

Тези доповідей були опубліковані у збірнику матеріалів  конференції, тож вітаємо молодих, амбіційних і талановитих студентів!

Теми доповідей:

Руденок Олександр «ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ НА ПІДПРИЄМСТВІ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ»

Сіденко Андрій  «КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ»

Терещенко Станіслав «ТЕНДЕНЦІЇ ПРОДАЖІВ ТЕЛЕФОНІВ НА РИНКУ В УКРАЇНІ»

Блаженко Дарія «ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ СПОРТТОВАРІВ»

Лапченко Іван «ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА В КРИЗОВИХ УМОВАХ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ».

Бажаємо подальших успіхів в навчанні та науковій роботі!