Up2IT п’ять років поспіль збирає найактивнішу IT-спільноту, щоб обговорити сучасні тенденції галузі та отримати цікаві знайомства!

В цьому році активну участь в роботі конференції взяли доценти Агаджанова С.В. і В’юненко О.Б., студенти 1 ст курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

В цьому році працювали 4 секції: PM – Project Management, Design, TECH 1, TECH 2

Кого слухали і з ким спілкувалися? Всі виступи дуже цікаві, тематика – сучасна, дійсно трендова!

Особливо хочемо відмітити:

Дмитро Ярмак – Enterprise Agile Coach та партнер в agiledrive. Має досвід лідерства більш ніж 30 команд в Україні, Данії, Німеччині та Італії. Останні 5 років є ключовом драйвером успішнішної Agile трансформацій у Скандинавії. (Київ) – спич на тему: Простими словами про Agile мислення.

Володимир Смирнов – Дизайн-директор та партнер в Spiilka Design Büro та арт-директор Megogo.
Отримав такі нагороди, як Red Dot Awards: 2021 (4), 2020, 2019, 2018, 2016 (2), 2015 та є викладачем SKVOT, Projector, Багаж. (Київ) – сптч на тему: Інженерно-естетичний підхід до розробки цифрових інструментів.

Дмитро Брагінець – Development Team Lead у UINNO
Переконаний, що архітертура, або, як мінімум, зважений підхід мають бути скрізь, і що реалізація – другорядна. (Запоріжжя) – спич на тему: Архітектура front-end додатків: міф чи реальність?

Антон Литуненко – Chief Architect у GreenM, 10+ років досвіду в IT, 5+ років досвіду у ролі архітектора. (Харків) – спич на тему: Data Engineering 101. Що потрібно знати, щоб стати інженером з обробки даних.

Олексій Єгошин – CEO & Founder “MindsetPM” Management School, Co-Founder “Primetria Software”. Має 18+ років досвіду роботу у IT-сфері, 12 з яких – на керівних посадах у провідних IT та Telecom компаніях України. (Київ) – спич на тему: Які компетенції та скіли потрібно розвивати PM-ам в умовах змін IT-ринку.
Борис Могила – Senior software engineer в компанії EPAM. 6 років у розробці програмного забезпечення. Співзасновник конференції Vinnytsia JS.(Вінниця) – спич на тему: Web maps essentials.
І безумовно, харизматичний, неперевершений – Сергій Немчинський – CEO навчальної компанії FoxmindEd, програміст з 20-річним досвідом. Спікер багатьох конференцій та автором однойменного блогу. (Київ) – на тему: Soft Skills для програміста.