18.02.2022р. завідувач кафедри кібернетики та інформатики доцент Агаджанова С.В. традиційно зустрілася з батьками та студентами випускниками 2022 року спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ.

Головне питання – як правильно обрати спеціальність? Продувжуючи тему гостьової лекції, обговорили переваги вступу на спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології», ознайомилися з освітньою програмою та навчальним планом, ретельно – із переліком дисциплін; можливостями, які відкриваються студентам для зайнять науковою роботою; для навчання на додаткових е-курсах в рамках неформальної освіти; для стажування; участі в студентському самоврядуванні.

Багато питань було задано щодо умов цьогорічного вступу, необхідних сертифікатів ЗНО, вступних іспитів.

Зустріч пройшла цікаво, жваво, у дружній атмосфері.

Вдячні особисто завідувачу відділення Економіки та інформаційних технологій Суровицький О.І. за організацію зустрічі і постійну успішну спіпрацю з кафедрою.