Розширене засідання кафедри зі стейкхолдерами ОПП Інформаційні системи та технології

17 березня 2023 року на кафедрі кібернетики та інформатики відбулося розширене засідання з обговорення результатів проведеного опитування щодо профілю освітньої програми, освітніх компонент, навчального плану.

У заході взяли участь стейкхолдери освітньо-професійної програми Інформаційні системи та технології відповідної спеціальності – роботодавці, викладачі кафедри, та студенти.

Зустріч пройшла в дружній, творчій, продуктивній атмосфері, з жвавою дискусією між учасниками.

За словами очільниці кафедри Світлани Агаджанової: «Обговорення освітньо-професійної програми – це не просто обговорення планів на майбутнє, але й крок до створення найкращої можливої освіти для студентів. Кафедра кібернетики та інформатики Сумського національного аграрного університету демонструє високу якість в своїй роботі, розробляючи програму “Інформаційні системи та технології”, яка готує студентів до викликів сучасного світу».

За результатами засідання його учасники прийшли до висновку, що освітньо-професійна програма (далі — ОПП) розроблена відповідно до місії та стратегії університету, спрямована на здобуття студентами загальних та професійних компетентностей, необхідних для вирішення актуальних інженерних завдань та практичної реалізації отриманих знань в галузі інформаційних систем та технологій. Також, учасники засідання узгодили внесення змін до ОПП на основі наданих пропозицій.