23 лютого 2022 року відбулося розширене засідання кафедри кібернетики та інформатики, до якого було запрошено рецензентів освітньої програми, стейкхолдерів, студентів 3 курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Основна мета розширеного засідання – обговорення пропозицій, що були отримані від стейкхолдерів ОП, в тому числі, студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології щодо внесення змін до ОП, і відповідно, навчального плану підготовки за ОП.

Виступили: члени групи забезпечення – доцент В’юненко О.Б., доцент Толбатов А.В., доцент Пасько Н.Б., доцент Долгіх Я.В., рецензенти і стейкхолдери ОП – Толбатов В.А., Іщенко О.Г., студенти – Шакотько Є., Грошовик Р., Наконечний О.

Було запропоновано внести до ОП та навчального плану наступні зміни:

1. внести уточнення щодо назв дисциплін, а саме – ОК5 Українська мова та академічне письмо; ОК7 Спеціальні розділи математики; ОК9 Алгоритмізація та програмування; ОК11 Дослідження операцій;
  2. внести уточнення щодо послідовності вивчення обов’язкових освітніх компонент, а саме, ОК9 Алгоритмізація та програмування – 4 семестр; ОК18 Технологія створення програмних продуктів – 4 семестр; ОК11 Дослідження операцій – 5 семестр; ОК19 Проектування інформаційних систем – 5 семестр;
  3. внести уточнення до списку вибіркових освітніх компонент, а саме, перемістити до вибіркових компонент ВК9 – Математичне програмування; ВК10 – Інформаційні системи в бізнесі; ВК11 – Інформаційні системи в менеджменті.
  4. внести до переліку дисциплін фахової підготовки наступні дисципліни: ОК29 Комп’ютерна графіка; ОК30 Смарт-технології та Інтернет речей (ІоТ).

Запропоновані зміни було одноголосно ухвалено, у підсумку, проєкт програми надіслано до відділу якості освіти СНАУ для розгляду на затвердження Вченою радою університету.