Професія ІТ- фахівця – це широке коло різних напрямів, можливостей. Якій напрямок обрати? Як стати затребуваним на ринку праці? Як досягти своєї цілі? Ці питання є досить складними для вирішення. Кафедра кібернетики та інформатики знайомить студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології послідовно з різними напрямами побудови кар’єри в ІТ.

В рамках святкування тижня факультету економіки і менеджменту студенти всіх курсів спеціальності 126 взяли активну участь в онлайн тренінгу міжнародної компанії QATestLab «До роботи в ІТ один крок».

Під час тренінгу було обговорено три основні блоки питань:

1. Які задачі вирішує тестувальник програмного забезпечення?
  2. Хто і як може стати співробітником компанії, вимоги і умови, навчання і робота.
  3. Конкретні питання оформлення заявки на вступ, тестування, співбесіда з ІТ-рекрутером.

Зустріч пройшла в форматі інтерактивного спілкування, студенти відповідали на питання спікерів, самі ставили цікаві запитання щодо сутності роботи, можливостей побудови кар’єри тестувальника, програм курсів компанії QATestLab.

Ми вдячні за професійність, креативність і сучасність спікерам – Оксані Курмаш – Team Leader, керівнику Тренінгового Центру компанії QATestLab, Михайлу Чижову – тестувальнику програмного забезпечення напрямку Game, Катерині Переверза – ІТ-рекрутеру компаніі.

Спідіваємось на подальшу плідну співпрацю!