30 листопада 2021 року в актовій залі Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» відбувся урок фінансової грамотності для старшокласників закладів освіти міста. Урок фінансової грамотності є освітнім проєктом, орієнтованим на вироблення практичних вмінь, навичок та компетенцій; формування фінансових знань та підвищення рівня фінансової грамотності молоді (у сферах оподаткування, кредитування, страхування, бюджетування та інвестування); сприяння становленню студентів-фінансистів як професіоналів та усвідомленню важливості їх професії; навчання батьків через дітей.
Урок провів кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сумського національного аграрного університету Геєнко Михайло Миколайович, який ознайомив учнів з фінансами та історією виникнення грошей, функціями та видами грошей. Учнівська молодь дізналася про історію виникнення валюти, її вартість у часі. Зустріч була цікавою та плідною для сучасних старшокласників.