14 грудня 2021 року в актовій залі Комунального закладу позашкільного освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» відбулося чергове засідання уроків фінансової грамотності для старшокласників міста, яке провів кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів банківської справи та страхування Сумського національного аграрного університету Геєнко Михайло Миколайович.
Тема сьогоднішнього засідання – «Як заробити кошти школярам». Учні дізнались, як заробляти свої перші кошти та як управляти ними, про швидкі й результативні методи їх накопичення. Ці знання дозволять слухачам по-новому поглянути на управління особистими фінансами зі стратегічної точки зору та закласти підґрунтя для забезпечення фінансового добробуту.
Засідання пройшло у невимушеній атмосфері, учні ставили питання та брали активну участь у дискусіях.