Школа юного фінансиста продовжує підвищувати рівень фінансової грамотності молоді у сфері міжнародних фінансів та податкових систем іноземних країн.
3 квітня 2018 року в Комунальному закладі позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» відбулося чергове засідання в школі юного фінансиста, яке провели викладачі Сумського національного аграрного університету кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович, викладач кафедри фінансів Мельник Марія Іванівна, студенти 3 та 2 року навчання, факультету економіки та менеджменту Джошуа Лінус Бака та Брендон Купакувана.
Метою заняття було поглиблення знань учнів у системі функціонування іноземних фінансових систем на прикладі Зімбабве та процес сплати різних видів податків на прикладі Нігерії.
Навчання було проведено з використанням мультимедійних засобів навчання. На протязі заняття учасники вели активну дискусію.