Тростянецька районна державна адміністрація – Відбулися навчання у школі юного фінансиста (sm.gov.ua)

Фінансова система є фундаментальною підвалиною цивілізації. За умов побудови ринкової моделі економіки дуже важливе значення має глибоке усвідомлення суті фінансів та їх необхідності. Тому вивчення витоків їх становлення і розвитку є особливо актуальною для підлітків в умовах сучасності у період змінних процесів в економіці нашої держави. Саме тому 2 грудня в конференц-залі Палацу дітей та юнацтва відбулося чергове навчання у «Школі юного фінансиста»,  яке провели викладачі Сумського національного аграрного університету:  кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Геєнко Михайло Миколайович та  старший викладач кафедри фінансів Нєсвєтова Світлана Владиславівна.  Учасниками навчань на тему «Фінанси та  історія виникнення грошей та української гривні. Функції та види грошей, елементи захисту сучасних грошей» стали учні 9-11 класів шкіл міста.

Після теоретичної частини юнаки та дівчата  обговорювали історії успіхів видатних людей, оскільки кожен з видатних бізнесменів мав свою ціль та мрію.

Михайло Миколайович та Світлана Владиславівна провели декілька інтерактивних вправ, які допомогли старшокласникам відкрити у собі лідерські якості та ще більше розвинути власні комунікативні навички.

Наприкінці зустрічі  кожен слухачів Школи юного фінансиста створив свою першу валюту, яка мала назву та естетичне оформлення. Найкращі роботи були продемонстровані аудиторії.

Усі учасники навчання із нетерпінням чекають на нову зустріч із викладачами СНАУ.