31 жовтня світ відзначає Всесвітній день заощаджень
В Україні реалізація ідеї цього Дня відбувається вже сім років поспіль – з 2012 року. Крім НАБУ, цьому активно сприяє Національний банк України, а також Міністерство фінансів Німеччини.
Звичайно ж, Кафедра фінансів Сумського НАУ не могла залишитись осторонь цієї події (до того ж, цими днями проходить тиждень факультету Економіки і менеджменту СНАУ). З метою реалізації місії Дня заощаджень — розповісти якнайширшому колу громадян про те, наскільки важливо заощаджувати і правильно розпоряджатися зекономленими грошима – було запрошено представників Сумського ОУ “Ощадбанк”, з яким кафедра має більше ніж 20 річну співпрацю.
Тим приємніше було бачити в стінах альмаматер випускницю 2003 року, а нині заступника начальника відділу електронної комерції та платіжних засобів Гулак Світлану Анатоліївну та заступника керуючого відділенням Цапенко Наталію Іванівну.
Відбулась цікава дискусія про заощадження та банківські продукти, які дозволяють реалізувати таку можливість. Усі присутні зрозуміли, що заощадження мають велике значення не лише для особистого добробуту, але є ключовими для розвитку сучасної економіки.