Завершилася літня пора канікул у студентів, розпочалося навчання і надійшла пора захисту звітів з виробничої практики.
20.09.2022р. відбувся захист звітів з виробничої практики за 3 курс студентів спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Базами практики були різні підприємства Сумської області. Це і аграрні підприємства, і торгівельні підприємства і невеликі ФОПи.
Всі студенти представили результати проходження практики у вигляді звітів, презентацій та публічного захисту.
Студенти захищали результати аналізу господарської діяльності своїх баз практики та надали власні пропозиції по удосконаленню діяльності підприємств.
Отже, незважаючи на складнощі проходження виробничої практики в умовах воєнної ситуації, всі студенти спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» виконали поставленні завдання виробничої практики та отримали позитивні оцінки.