В цей складний час, незважаючи на військові події та перебої зі світлом, навчання на факультеті економіки і менеджменту СНАУ продовжується.

03.12.2022 року відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів спеціальності 051 «Економіка» за ОП «Економіка підприємства», ОП «Економіка місцевого розвитку» та спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Тематика робіт стосувалася підвищення економічної ефективності господарювання підприємств, розвитку територій та напрямів розвитку підприємництва в сучасних умовах господарювання.

Усі магістранти показали високий рівень готовності до захисту магістерських робіт: роботи оформленні за вимогами, завдання, поставлені перед здобувачами вищої освіти виконано. Доповіді студентів були ґрунтовними та містили основні результати досліджень.

Викладачі задавали питання, а також висували пропозиції щодо удосконалення доповіді чи презентації з метою покращення якості подальшого захисту кваліфікаційної роботи.

Отже продовжуємо змагатися за знання на навчальному фронті та виборювати мир та свободу на військовому фронті.

Україна обов’язково переможе!