Квітень 2024. Гостьова лекція викладача-практика із Гартфордширського університету (Велика Британія)

30 квітня 2024 року відбулася Гостьова лекція на тему: “Транснаціональні корпорації: зло чи добро?”

Лектор: Майк Ліннен – спеціаліст з HR, практик, викладач Гартфордширського університету, Велика Британія.

До лекції доєдналися здобувачі ОС «Магістр» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», оскільки тема лекції є актуальною для них як майбутніх підприємців.

Особливу зацікавленість здобувачів викликала історія успіху доповідача щодо масштабування бізнесу.

Позитивним моментом лекції-дискусії було саме дискусійне обговорення проблематики, здобувачі активно задавали запитання й отримували вичерпні відповіді.