Ось і підійшов до кінця Тиждень факультету економіки і менеджменту. За цей тиждень було проведено чимало заходів з популяризації факультету та спеціальностей, за якими навчаються студенти.

На останок відбулася гостьова лекція стейкхолдера СНАУ

У лекції взяли участь студенти спеціальностей «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент», «Облік і оподаткування», «Фінанси банківська справа та страхування», «Маркетинг», викладачі факультету економіки і менеджменту СНАУ, а також Полтавського державного аграрного університету.

Тема лекції була присвячена аспектам бюджетування на підприємстві. Лектор поділилася досвідом складання бюджетів на прикладі галузі рослинництва з використанням сучасного програмного забезпечення. Продемонструвала приклад розрахунку потреби в добривах за допомогою сучасної комп’ютерної програми. Студенти отримали практичні навички складання бюджетів підприємства.