10 лютого 2024 р. відбулося обговорення проекту освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Засідання було ініційоване кафедрою економіки та підприємництва імені професора І.М. Брюховецького факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ. На зустріч були запрошені стейкхолдери програми, зокрема роботодавці, представники академічної спільноти, випускники та студенти.

Гарант освітньої програми к.е.н., доцент Ольга КОВАЛЬОВА представила освітню програму, розповіла про її мету, фокус та особливості, які сформовані у відповідності до «Стратегії розвитку СНАУ на 2020-2025 роки».

Метою ОПП «Економіка підприємства» є підготовка висококваліфікованих фахівців, які здатні розв’язувати складні задачі, а також прогнозувати тенденції розвитку підприємств агропромислового сектору, що діють у невизначених умовах сучасних глобальних ринків, відповідно до принципів сталого розвитку.

В ході обговорення проекту даної освітньої програми були сформовані пропозиції щодо її удосконалення, зокрема відкоригувати назви та розширити змістове наповнення деяких освітніх компонентів для більш повного забезпечення програмних результатів, які необхідні фахівцю з економіки підприємства.

Вдячні за висловлювання випускників щодо якості підготовки та слова подяки за отримані знання.

ПРОЄКТ освітньо-професійної програми “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА” другого рівня вищої освіти за спеціальністю 051 “Економіка” галузі знань 05 “Соціальні та поведінкові науки”(2024 рік)
Кваліфікація: магістр з економіки підприємства

Освітньо-професійна програма «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»
Другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 “Економіка” галузі знань 05 “Соціальні та поведінкові науки”