Навчитися застосовувати на практиці економічні знання, розвивати комунікативні вміння, відповідальність за роботу в команді стали головними цілями квест-гри з мікроекономіки «У пошуках максимального прибутку фірми», яка була проведена 12 го грудня 2018 року під керівництвом доцента кафедри економіки Пилипенко Н.М.

Активну участь в грі взяли студенти 2 курсу факультету економіки та менеджменту. В інтелектуальну битву вступили команди: «Мудрі менеджери», «Аналітики», «Веселі маркетологи». Учасники показали володіння економічними знаннями, рівень розвитку креативного мислення, проявили активність, самостійність та творчі здібності.

В підсумку з невеликим відривом перемогу здобула команда «Мудрі менеджери» (капітан команди – Дзярик Анна). Дякуємо студентам за активну участь та бажаємо успіхів в навчанні.