ПОТОЧНІ ГДТ КАФЕДРИ ЗА ТЕМАМИ ВИКОНАННЯ:

“Формування та прояв економічної поведінки у різних економічних системах” (01.01.2024 р. – 31.03.2024 р.; 5о тис. грн.) – науковий керівник теми д.е.н., професор Терещенко С. І.; виконавці: к.е.н., доц. Ковбаса О.М., магістрант Шовкопляс Б.

Кафедрою реалізовані наукові проєкти в рамках зареєстрованих тем НДДКР :

Соціально-економічний розвиток підприємництва в аграрній сфері / Socio-economic development of entrepreneurship in the agrarian sphere (№ держ. реєстр.: 0121U1111386) – науковий керівник теми к.е.н., доцент Сухоставець А. І.

Формування ефективного інструментарію функціонування соціально-економічного механізму підприємницької діяльності в аграрному секторі економіки / Development of effective tools for the functioning of socio-economic framework of business operation in agriculture (№ держ. реєстр.: 0121U107709) – науковий керівник теми д.е.н., професор Терещенко С. І.

Актуальні проблеми та напрями розвитку потенціалу соціально-економічних систем в умовах конкуренції  / Topical problems and tendencies of development of the potential of socio-economic structures within the conditions of competition (№ держ. реєстр.: 0121U107722) – науковий керівник теми д.е.н., професор Терещенко С. І.