“Advancing sustainable agriculture in Ukraine”, SNAU & Bern University of Applied Sciences, funded by Swiss Agency for Development and Cooperation, Nestle, 2020-2022, 7F10004.

Проект «Сприяння сталому розвитку сільського господарства в Україні» реалізується СНАУ у співпраці з Бернським університетом прикладних наук за фінансування агенції розвитку Швейцарії та компанії Нестле. У рамках проекту викладачами кафедри економіки та підприємництва (серед інших) Коблянською І.І., Башлай С.В. здійснено наукове дослідження щодо стану та інституційного середовища для розвитку сталого сільського господарства в рамках окремих виробничо-продуктових ланцюгів (пшениця та гірчиця), проведено оцінку діяльності господарств (10 господарств) на відповідність її принципам сталого розвитку з використанням методу RISE0.