“Advancing sustainable agriculture in Ukraine – 360° farm evaluation and participatory strategy development” SNAU & Bern University of Applied Sciences, funded by Swiss Agency for Development and Cooperation, Nestle, 2017. («Сприяння сталому сільському господарству в Україні – 360° оцінка фермерських господарств та розробка стратегії залучення»).

В рамках реалізації проекту співробітником кафедри економіки та підприємництва Коблянською І.І. було пройдено стажування у Бернському університеті прикладних наук щодо використання програмного забезпечення RISE 3.0 для оцінки сталого розвитку фермерських господарств. Результатом проекту стало проведення оцінки сталого розвитку фермерських господарств на території Сумської, Харківської, Чернігівської областей (понад 30 господарств), розробка електронного курсу та навчально-методичних матеріалів, проведення семінарів для студентів та викладачів СНАУ (у тому числі співробітників кафедри економіки та підприємництва – Башлай С.В.) щодо використання програмного забезпечення RISE 3.0 для оцінки сталого розвитку фермерських господарств.