Кафедра кібернетики та інформатики провела навчальний семінар

30 жовтня 2023 року на кафедрі кібернетики та інформатики Сумського національного аграрного університету відбувся навчальний семінар з використання екосистеми програмних продуктів компанії Atlassian для студентів перших курсів факультетів ЕІМ, АГР, ХТ.

Захід відбувся в рамках тижня факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ.
Семінар проходив в змішаній формі: спікер та частина учасників були присутні в аудиторії, інші учасники брали участь в заході за допомогою сервісу веб-конференцій Zoom.

Модератор заходу – старший викладач кафедри кібернетики та інформатики Карен Агаджанов-Гонсалес познайомив присутніх студентів з різноманітними програмними продуктами компанії та можливостями їх застосування в практичній діяльності.

Особливу увагу спікер звернув на систему керування проектами Trello, та процесом організації спільної роботи користувачів в ній.

На завершення семінару його учасники попрактикувалися у створенні карток та завдань в рамках системи керування проектами Trello.

«Пам’ятайте, що успіх – це команда, яка працює разом, як добре злагоджений механізм. Trello та інші продукти Atlassian є потужним інструментом для спільної роботи та керування проектами. Але найважливіше – це ваша здатність об’єднати зусилля, та разом досягнути великих результатів. Пам’ятайте, що ваша команда – це ваша сила!», — підсумував захід спікер.