Іменна подяка від Народної депутатки України, Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти

На базі Сумського національного аграрного університету відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області за участі представників влади: Народних депутатів України Юлії ГРИШИНОЇ, Михайла АНАНЧЕНКА та Антона ШВАЧКА.

🖇️Розпочав засідання ректор Сумського національного аграрного університету, голова Ради ректорів Сумщини Володимир ЛАДИКА. Його вітальне слово вже стало традиційним на кожній зустрічі:

💭«Сьогодні важливий день для університету та області. Ми маємо нагоду поспілкуватися з представником влади, Народним депутатом України Юлією ГРИШИНОЮ. Як на мене, це один з показників системної роботи влади. Ця зустріч – підоснова, що дає нам можливість аналізувати та адаптуватися до того, що буде в майбутньому.»

🔸Юлія ГРИШИНА, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, у ході засідання Ради ректорів ЗВО Сумської області згадала першу зустріч з присутніми на початку повномасштабного вторгнення (див. https://snau.edu.ua/narodni-deputati-ukra%d1%97ni-vidvidali-snau/ ). Більш того, мала почесну місію відзначити найкращих співробітників іменними подяками Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Серед нагороджених декан юридичного факультету СНАУ, кандидат юридичних наук, доцент Олег РОГОВЕНКО, доктор філософії, старша викладачка СНАУ Тетяна СИНЕНКО, доктор філософії, старша викладачка СНАУ Наталія ПАРШИКОВА, аспірантка СНАУ Оксана ДАЦЬКО, заступниця студентського ректора СНАУ з інформаційно-профорієнтаційної роботи Ірина МАНЬКО.

👏🏻Привітав присутніх і Народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО, закцентувавши увагу на досвіді співпраці з підкомітетом з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, головування над яким має Юлія ГРИШИНА:

▫️«По-перше, дуже хочеться подякувати за постійну підтримку. Візит – дуже гарна подія, але ж ми спілкуємося щодня й вирішуємо всі нагальні питання освітнього процесу. Дуже часто й ректори з проханнями звертаються.

▫️По-друге, дякую за те, що цей візит є справді робочим. Усі питання, які ми зараз обговорюємо, завжди вирішуються.»
Антон ШВАЧКА, який так само як і Юлія ГРИШИНА та Михайло АНАНЧЕНКО займає посаду Народного депутата України, подякував Голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій за візит до Сумщини та висловив сподівання, що наступного разу він буде довшим.

📍На порядку денному цього засідання наступні питання:

✔️Досвід підготовки фахівців за дуальною формою здобуття вищої освіти у закладах вищої освіти Сумської області (доповідали: ректори закладів вищої освіти)
Запровадження мобільного додатку для студентів Є-СНАУ в Сумському національному аграрному університеті (доповідали: Наталія Паршикова, провідний фахівець центру цифровізації освітнього процесу Сумського національного аграрного університету, В’ячеслав Харченко, здобувач освіти третього (освітньо-наукового) рівня Сумського НАУ).
✔️Очікувані зміни в освітньому законодавстві України (доповідала: Юлія Гришина, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій)
✔️Різне
✔️За результатами обговорення присутні винесли спільні рішення стосовно подальшої роботи закладів вищої освіти, зважаючи на виклики воєнного часу, та співпраці з представниками влади.