До Дня студента. Наукова робота – перші кроки

8  листопада 2021 р. о 12.15 на кафедрі  кібернетики та інформатики було проведено секційне засідання ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНОЇ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ СТУДЕНТА.

В роботі секції  взяли активну участь студенти 1 та 3 курсів спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” і викладачі кафедри.  Модератор секції – к.е.н., доцент Долгіх Я.В.

Спікери: студенти групи ІСТ 2101 Олефіренко Дмитро – тема доповіді “Сучасні тренди в ІТ. Безпілотні автомобілі” і Сергієнко Владислав – тема доповіді  “Сучасні тренди в ІТ. Мережа 5G”. Нaуковий керівник: к.т.н., доц. С.В. Агаджанова. З доповідями виступили студенти групи ІСТ 2101ст Мартинченко Софія – тема “Тестування програмного забезпечення”, Єрьоменко Олександр – тема “Технології програмування: об’єктно-орієнтоване програмування”. Нaуковий керівник: к.п.н., доц. В.Г. Логвіненко.

Виступи супроводжувалися демонстрацією презентаційних матеріалів у форматі ментальних карт, динамічних презентацій. Озвучені студентами теми  – сучасні і актуальні, викликали жваву дискусію, було задано багато питань. Робота секції пройшла інтерактивно, студенти отримали перший досвід участі у конференції. Дякуємо всім учасникам за плідну роботу!