До чистого свята – чистий гуртожиток

📌Всі хочуть, щоб кімната, гуртожиток, територія, парк… були чистими та впорядкованими, але не треба сподіватися на когось. Слід розпочати з самого себе, адже від кожного мешканця залежить чистота, порядок та краса свого дому.🧹🧽🧴🪠💦🙂

Дружня та спільна праця сприяє вихованню в студентів відповідальності та охайності. Вони навчаються брати на себе обов’язки і дотримуватися правил громадського порядку – це важливі навички, які студенти зможуть застосувати не лише у гуртожитку, але й у майбутньому житті.

✅Чистота – це не тільки запорука здоров’я, це ще й прояв моральності людини. Неправий той, хто думає, що прибирати це не його обов’язок. Кожна вихована людина має дбати про добробут та чистоту свого дому та його території.