День відкритих дверей на ФЕіМ відбувся!

9 жовтня 2021 року в Сумському національному аграрному університеті відбувся день відкритих дверей. Факультет економіки і менеджменту радо зустрів гостей та школярів закладів освіти!

Після реєстрації школярі  окремими групами за наданим маршрутом мали змогу ознайомитися з кожною спеціальністю факультету.

Кафедра економіки та підприємництва зацікавила майбутніх вступників діловою грою “Використання економічних знань у житті”, також корисним був тест на здатність займатися бізнесом. Пізнавальною була вікторина “Пазли – асоціації” від кафедри менеджменту. Проведений майстер-клас “Puzzle-marketing” на кафедрі маркетингу та логістики захопив школярів та присутніх. Гра в асоціації “Фінансові слова та терміни” від кафедри фінансів, банківської справи та страхування, а також ділова гра “Я – майбутній представник державної влади” на кафедрі публічного управління та адміністрування  були емоційними. Вікторина “Все, що відомо про ІТ” – жвавий інтерактив від кафедри кібернетики та інформатики. Цікавими для школярів були конкурси “Облік і податки в сучасному світі” від кафедри обліку і оподаткування. Солодкі подарунки для команд-переможців, сувеніри на згадку, і головне – емоції, чудовий настрій!

Школярі Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6, Тростянецького закладу загальної середньої, освіти, навчальних закладів м. Суми мали змогу також познайомитися з іншими факультетами Сумського НАУ, отримали задоволення від екскурсії містечком СНАУ.

До нових зустрічей!