Делегація СНАУ відвідала університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф у Німеччині

У рамках реалізації проекту ДААД «Діджиталізація вищих навчальних закладів України» 9-13 листопада 2021 р. відбувся робочий візит членів проектної команди СНАУ Калачевської Лариси, Лукаш Світлани, Бричко Аліни та Коблянської Інни до університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф, Німеччина.

Програма робочої зустрічі передбачала запис навчальних відео-матеріалів з метою подальшого створення діджитальних МООС курсів з Бізнес-планування та Теорії інвестицій. Команда СНАУ має особливу місію у рамках реалізації проекту і працює у партнерстві із німецькими колегами над створенням англомовних курсів, оскільки саме цей напрям відповідає пріоритетам розвитку університету, закладеним у Стратегії розвитку Сумського національного аграрного університету 2020-2025 р. та дає змогу підвищити рівень викладання для іноземних й українських студентів СНАУ до сучасних європейських стандартів.

Члени проєктної групи також прийняли участь у засіданні міжнародної робочої групи з розробки стандартів діджитальних навчальних курсів на чолі з віцепрезидентом університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф проф. Сабіною Хоманн-Веніг.