Протидія розповсюдженню молодіжної субкультури

Останніми днями в Україні і в м. Суми, зокрема, постала проблема існування ПВК «Редан», діяльність якої пов’язують з дестабілізацією ситуації в суспільстві.
«Редан» – це агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Рух зародився в Росії, де підлітки влаштовували заворушення в торгових центрах. За повідомленнями російських ЗМІ, 24-25 лютого було затримано близько 300 неповнолітніх. А 27 лютого рух вперше помітили в Україні.
Для протидії розповсюдженню цієї чуми серед молоді та суспільства в цілому на факультеті економіки і менеджменту СНАУ було проведено загальнофакультетську кураторську годину. Психолог Михайленко Людмила Олексіївна розповіла студентам та викладачам про виникнення, мету існування ПВК «Редан», а також про її загрозу для суспільства та, особливо, для молоді. Закцентувала увагу слухачів на ознаках, що проявляються в поведінці підлітків, які потрапили під вплив цієї компанії. Надала інформацію про те, куди молоді люди, їх батьки та викладачі можуть звертатися за допомогою у разі виникнення цієї проблеми.
Спільними зусиллями не дамо розповсюдити цю чуму та дестабілізувати суспільство, чого так прагне російський агресор.
Україна переможе!